Túžite po finančnej a osobnej slobode?

od autora: | 17. mája 2013

finančná sloboda, mlmDlho som uvažoval, či tento článok uverejním alebo nie. No povedal som si, že je toľko ľudí, čo túžia po finančnej a osobnej slobode.

V dnešnej dobe by mala byť každého povinnosť robiť potrebné kroky, ktoré vedú k  finančnej a osobnej slobode. V článku bolo opísané, čo to finančná a osobná sloboda je. No nestačí len vedieť a túžiť, ale aj vykonávať potrebné kroky, aby ste finančnú a osobnú slobodu dosiahli.

Jedným z nástrojov ako finančnú a osobnú slobodu dosiahnuť je podnikanie v sieťovom marketingu (MLM). Ale ak neviete, čo pre vás dosiahnutie finančnej a osobnej slobody znamená, nepodniknete ani potrebné kroky na jej dosiahnutie. Proste bez motivácie to nepôjde. Musíte si nájsť niečo, čo vás motivuje k aktivitám.

Čo pre vás znamená finančná a osobná sloboda?

Ak vám môžem doporučiť, zoberte si čistý papier a napíšte si, čo by sa vo vašom živote zmenilo, keby ste dosiahli finančnú a osobnú slobodu. Čo by ste urobili ako prvé, druhé, tretie,…? Ako by sa zmenil váš život, keby ste si vy plánovali, ako strávite deň? Aký by ste mali pocit nestávať ráno na budík , ale keď vy sami chcete?

Každý má právo žiť život podľa svojich predstáv. Otázkou je, či vám stojí za to zabojovať a robiť potrebné kroky, aby ste boli finančne slobodný. Ja som si odpovedal  áno. A čo vy?

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *