REFERENCIE

Ako mamička na materskej som začala hľadať možnosti, ako si privyrábať a pracovať hlavne z domu popri dcérke. Jedinú moju možnosť som videla v MLM. Začala som hľadať bližšie informácie ohľadom danej tematiky. Takto som natrafila aj na stránku a tým pádom aj na skvelého odborníka MLM na Dušana Daniela. Ochotne mi poskytol odpovede na všetky moje otázky. Cením si hlavne jeho úprimnosť a profesionalitu. Keďže ho poznám osobne viem ho len odporučiť. Kľudne sa na neho obráťte, rád Vám pomôže. Touto cestou by som sa mu chcela poďakovať za jeho čas, pomoc a rady. Prajem veľa úspechov a teším sa na spoluprácu.

Katalin Rozsnyó, Referenciu si môžete overiť tu.


Keďže som hľadal možnosti ako popri práci si budovať niečo svoje ,, vlastné”, v tejto neistej dobe, natrafil som na skvelého profesionála Dušana Daniela, ktorý mi aj dodnes ochotne pomáha.
Veľa vecí som sa od neho naučil. Je to skvelý, seriózny a úspešný človek, ktorý vie ako robiť správne veci správne a byť úspešný v MLM. Ďakujem a vážim si a som rád, že som mohol spoznať skvelého človeka. Prajem veľa veľa úspechov.

Maroš Bakajsa, Referenciu si môžete overiť tu.


Dušana poznám osobne, pretože som mala možnosť s ním spolupracovať na jednom projekte. Je to človek, u ktorého som oceňovala úprimnosť, profesionalitu a nadhľad. Kedykoľvek potrebujem radu, je ochotný sa porozprávať a vyjadriť svoj názor na vec bez nároku na odmenu.
Moc si vážim toho, že som ho mala možnosť spoznať a želám mu veľa úspechov v tom čo robí. Lebo to robí najlepšie.

Katarína Žiakova, Referenciu si môžete overiť tu.


MLM som sa chcel začať venovať hneď ako som sa o tom dozvedel bližšie informácie a prišiel som na to, že by to mohlo byť pre mňa to pravé. Prostredníctvom internetu som natrafil na Dušana Daniela, ktorý mi poskytol bližšie informácie ohľadom MLM, taktiež aj svoj ebook – Ako sa zbaviť strachu z kontaktovania ľudí, ktorý mi bol mimochodom veľmi nápomocný.
Vždy je pripravený mi ochotne pomôcť a taktiež poradiť čomu sa mám vyvarovať a na čo si dávať pozor.
Držím palce a prajem úspešnú spoluprácu.

Nicolaus Schweier, Referenciu si môžete overiť tu.


Na základe emailov, telefonátov a skype hovoru kde som mohla pána Daniela aj vidieť, odporúčam všetkým, ktorý by sa chceli poradiť, alebo sa len porozprávať. Je to príjemný, sympatický, otvorený človek a hlavne úprimný. S kľudom sa možete na neho obrátiť. Pán Daniel ďakujem ešte raz, držte sa, nech sa Vám darí.

Gabriela Sukopová, Referenciu si môžete overiť tu.


Dušana poznám aj osobne a vždy keď som potreboval poskytol mi veľmi dobré typy a rady na to ako lepšie robiť a čoho sa vyvarovať v MLM. Je to super človek, vždy dobre naladený a je nastavený vám pomôcť v každej veci. Držím palce a prajem veľa úspechov.

Peter Smädo, Referenciu si môžete overiť tu.


Dobrý deň, hľadal som po internete niečo ohľadom MLM podnikania, ale nikde som žiadne seriózne informácie nenašiel, až som narazil na pána Dušana Daniela. Čo sa týka MLM podnikania ho považujem za veľmi seriózne vystupujúcu osobu, priamočiaru, vždy vám povie pravdu, môžete sa ho opýtať na čokoľvek a je ochotný vám obetovať čas zadarmo. Určite nebudem ani ďalej riešiť čo kde a ako a zdĺhavo blúdiť a tápať po internete, ale keď spolupráca ohľadom MLM, tak jedine s pánom Danielom.

Veľmi pekne Vám ďakujem pán Daniel, že ste mi obetoval čas a naučil ma veľa vecí. Teším sa na našu spoluprácu.

Juraj Glonek, Referenciu si môžete overiť tu.