Pomôže mi vzdelávací systém MLM firmy k finančnej slobode?

od autora: | 24. novembra 2014

mlm, vzdelávací systém, finančná slobodaPomôže mi vzdelávací systém MLM firmy k finančnej slobode? Túto otázku si položí hádam každý, kto sa zaujíma a rozhoduje, že začne podnikať v oblasti MLM. Ak máte dobrého sponzora a upline, určite vás na vzdelávací systém upozornia.

MLM podnikanie sa neskúša

Ak je vaším cieľom finančná sloboda, tak počítajte s tým, že bude potrebné pre to aj niečo urobiť. Pamätajte pri tom, že robiť niečo a skúšať niečo, sú dve rozdielne veci. Rozdiel je vo výsledku našej činnosti. V ničom inom nie. Preto podnikať v MLM nedoporučujem skúšať.

Ak MLM firma má kvalitný vzdelávací systém, tento systém vám pomôže na ceste k finančnej slobode, ale prácu nespraví za vás. Pritom mnoho ľudí si myslí, že úspech v MLM príde akosi samo, bez práce a žiaden vzdelávací systém nepotrebujú. Žiaľ toto neplatí. Stačí si uvedomiť, koľko neúspešních ľudí podnikajúcich v MLM sedí doma pred TV a nič nerobí a nevzdeláva sa.

Vzdelávací systém MLM firmy vám pomôže len vtedy, keď budete dodržiavať základné pravidlá úspechu. Jedným z nich je, že sa budete pridržiavať postupov, ktoré fungujú. Tieto správne postupy vám ukáže a naučí vás vaša sponzorská línia. Samozrejme kreativita je potrebná, pretože do podnikania prinášate seba, svoju osobnosť.

Čo vám poskytne kvalitný vzdelávací systém:

 • naučí vás správne pracovné postupy, ktoré fungujú
 • bude vás navádzať k aktivite
 • naučí vás stanovovať si reálne ciele
 • naučí vás práci a komunikácií s ľudmi
 • naučí vás prezentovať pred skupinou ľudí
 • naučí vás veci a aktivity si plánovať
 • poskytne vám pomocnú ruku na vašej ceste k úspechu
 • poskytne vám audio, video nahrávky a vzdelávací materiál na štúdium
 • poskytne vám dôkazy úspechu(stretnete sa s úspešnými ľudmi v rámci vášho MLM podnikania)
 • atď…

Finančnú slobodu si treba zaslúžiť a nie je pre každého

Finančná a osobná sloboda znamená, že môžete robiť čo chcete, kde chcete, s kým a kedykoľvek chcete a máte pritom dostatok peňazí na to, aby ste to mohli urobiť.

Je len na vás, či podniknete správne kroky k dosiahnutiu finančnej slobody alebo finančnú slobodu nedosiahnete. Nik iný okrem vás o tom nerozhoduje. Ak podnikáte v MLM a myslíte to s týmto podnikaním naozaj vážne, tak pre dosiahnutie úspechu musíte mať motiváciu. Musíte presne vedieť, prečo podnikáte. A musíte to vedieť aj o pol noci, keď vás niekto zobudí. Taktiež musíte veriť sebe, MLM firme a svojmu sponzorovi.

Finančná sloboda a zdravý sedliacky rozum

Mnohokrát som si všimol, že ľudia prestávajú používať zdravý sedliacky rozum. Na to, aby sme si veci zjednodušili, všade hľadáme len to zložité. Podnikať v MLM treba jednoducho a potom vás to bude aj baviť. A keď robíte to, čo vás baví, máte zaručený úspech v živote.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

2 názory na “Pomôže mi vzdelávací systém MLM firmy k finančnej slobode?

 1. peto

  Tento článok je sväta pravda bez prace nie su koláče a ani v MLM nič nepríde len tak samo bez pričinenia.. na druhej strane však pokial človek vydrži aj keď nie vždy to bude ružové a začnú prichádzať prvé výsledky je to radosť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *