V MLM nemám úspech a pritom vedome robím chyby. PREČO?

od autora: | 18. marca 2016

mlm, sieťový marketing, chyby v MLMPodnikáte v MLM a nedarí sa vám podľa vašich predstáv? Tak zbystrite pozornosť! Možno sa to týka aj vás.

Nedávno som dostal email od jedného čitateľa.  Písal mi, že podniká v MLM, ale nedarí sa mu. Pýtal sa ma, v čom robí asi chybu.

Po krátkej debate sme prišli na zaujímavú vec. Nikde po informácie nechce ísť, len sedí doma a listuje články o MLM na internete. Touto cestou našiel aj mňa a napísal mi, že hádam mu dám zázračný návod, ako v MLM uspieť.

Lenže žiaden zázračný návod ako uspieť v MLM neexistuje. Sme ľudia a snažíme sa veci zjednodušovať. To je v poriadku, ale v MLM skratky nie sú. Tak prečo ich stále hľadáme.

Ja stále opakujem a budem opakovať, že MLM je hlavne o vzdelávaní.

Ak niekomu ide len a len o peniaze a rýchle ich zarobiť, nech do MLM ani nevstupuje. Ostane po ňom v najhoršom prípade paseka a kopec neúspešných ľudí, pokazené vzťahy a ďalší rad ľudí, čo si mylne potvrdia, že v MLM sa uspieť nedá. Tak prečo by som to robil, keď viem dopredu výsledok? Zase sú v tom peniaze.

Vidina rýchle zarobených peňazí mnoho ľuďom zakrýva myseľ. Myslia si, že bez investovania svojho času do vzdelania v MLM uspejú.

Tiež v tom majú prsty aj tzv „kvázi lídri“, čo zámerne šíria nepravdivé informácie o MLM, že aj bez aktivity a nič nerobenia, sa dá v MLM uspieť. To je ale veľký omyl. Len vidno, že nepochopili, o čom MLM podnikanie je. A kto na tieto ich slová skočí, si iné ako neúspech nezaslúži.

Tiež si mnoho ľudí myslí, že im niekto len tak a zdarma dá radu, ako v MLM úspešne podnikať. Ja teda určite nie. Bližšie informácie k systému práce a metodiku tiež nezverejňujem verejne na mojom blogu.  Nie sú totiž určené hocikomu.

Sám sa pravidelne vzdelávam, chodím na semináre, navštevujem info večery, stretávam sa s mojou upline, diskutujeme. Tak prečo by som mal niekomu dávať zdarma svoje know how, ktoré kým som nadobudol, som musel investovať svoj čas aj peniaze.

Vždy hovorím, pokiaľ vám nejde o skutočné hodnoty a nechcete slúžiť ľuďom, do MLM nevstupujte. Neúspech máte zaručený. Preto neopakujte stále tie isté chyby.

Preto zhodnoťte svoje poslanie, prečo v MLM chcete podnikať a nájdite si človeka, ktorý podniká so serióznou MLM firmou s funkčným vzdelávacím systémom. Taký človek si vyberá, komu bude venovať čas.

Pripravte sa na to, že sedenie na zadku nebude vašou povinnou aktivitou.

Ak vás článok zaujal, prípadne hľadáte zmenu, možno nájdeme spoločnú reč. Neváhajte ma kontaktovať alebo kliknite na spolupráca.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *