Super úžasná príležitosť

od autora: | 15. augusta 2013

Busy BusinessmanTento článok som pôvodne nemal v pláne ani napísať, ale nakoniec padlo rozhodnutie, že áno. Denne mi chodia do emailu alebo na facebook rôzne ponuky na spoluprácu typu(citujem):

Naprosto úžasný projekt…
Novinka v ČR…
Český projekt, jaký tu ještě nebyl…
Po dlouhém hledání mezi spoustou nabídek jsem našla firmu…
Chcete si jednoduše vydělat z pohodlí svého domova?…
Přidejte se k XXX a využijte možnosti být na vrcholu….

A jeden inzerát za všetky:

Nejlepší MLM byznys v historii internetu začíná už za pár dní! Máme vynovené stránky, společnost je připravena na velkou kampaň, která nám přináší nové kandidáty na naše vlastní týmy – struktury! Taková podpora od firmy není nikde jinde a pravděpodobně nikdy nebude nikde! A teď je velmi výjimečná pro zakladatele! Je nas uz viac než 23 000 lidí, nenechte si ujít tuto firmu! Stali se zakladateli za 97 usd platbu a mají určitý příjem!!! Můžete být mezi nimi!

Zdajú sa Vám povedomé?

Stále sa zamýšľam nad otázkou, kto (ak vôbec niekto) učí týchto ľudí, ako sa MLM podnikanie robí správne? Väčšinou nikto. Preto prichádza od rôznych ľudí  rovnaký citovaný text. A viete čo je ešte zaujímavé? Títo ľudia sa nezaoberajú len jedným projektom, ale hneď niekoľkými naraz.  Jeden človek inzeruje hneď niekoľko možností naraz a spamuje všetkých naokolo. Takto to ale nefunguje.

Dôveryhodnosť ponuky na spoluprácu

Keď mi príde takáto ponuka od človeka, rozmýšľam, ktorému s tých projektov sa venuje viac, ktorý je pre neho prvoradý. Verte mi, že ani jeden. Sám zisťuje, ktorému z projektov sa mu bude dariť lepšie. A výsledok? Ani jednému. A prečo? Pretože je pre ľudí nedôveryhodný, sám neverí jednému projektu a skúša hneď niekoľko.  Komu by ste dôverovali vy? Niekomu, kto je zapálený pre jednu vec, je nadšený a robí to správne ako sa má, alebo tomu, kto skúša všetko možné a nestojí si za jedným.

Výsledkom je, že v MLM úspech nedosiahne. Namiesto toho, aby venoval svoju energiu do jedného projektu, vytrval a robil správne kroky 2-3 roky a zarábal pekné peniaze, sa venuje viacerým projektom naraz a nie naplno.

Nakoniec takýto človek nadobudne skúsenosť a vieru, že v MLM sa uspieť nedá a napíše niekde na internete do diskusie o MLM svoj názor, že MLM podnikanie nefunguje. Čo ale nefungovalo, bol on sám, nie MLM príležitosť. Týmto sa snaží len ospravedlniť svoju neschopnosť byť vytrvalý a cieľavedomý.

Ak vám môžem dať radu, venujte sa len jednému MLM a to naplno. Vzdelávajte sa a pracujte na sebe. Veď dobré MLM spoločnosti majú prepracovaný vzdelávací systém, ktorý vás všetko potrebné naučí.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

9 názorov na “Super úžasná príležitosť

 1. Janula

  Výborný článok, ďakujem a len dúfam, že si ho prečíta aj môj „sponzor“, ktorý sa venuje asi piatim mlm systémom. Škoda, že mnoho ľudí si neuvedomuje, že spamovaním nič nezíska, no zároveň robí zlú reklamu mlm ( že robia zlú reklamu sebe, to ma trápi najmenej ).

  1. Dušan Daniel

   Dobry den prajem,

   dakujem za Vas komentar. Verim, ze Vas sponzor si da povedat. Drzim palce. S pozdravom Dusan.

 2. Tomáš

  Skutečně dobrý článek a skutečně je nejlepší se věnovat jen jediné společnosti, max. dvěma zároveň. Ale, ne již pěti, či deseti, jak to někteří dělávají a asi budou dělat. Já se osobně věnuji nejvíce jedné společnosti a u té druhé využívám jejich produkty a sem tam nějaký produkt prodám jako distributor. 😀

 3. Gabriel

  Nepoznám ani jedného človeka na svete, ktorý by sa venoval viacerým MLM a bol úspešný 🙂 Ale najlepšie je každý mesiac byť v inom MLM – vtedy je Vaša kredibilita na maximálnej úrovni a keď niekoho oslovíte a pošle Vás do prdele, tak poviete že je to hlupák – ale opak je pravdou, hlupák je niekto iný 🙂

  PS: Skvelý článok Dušan Daniel, ale tie spamy, čo nám chodia do e-mailu a ktoré s v každej inzertnej skupine na FB, by som nenazýval MLM, to má k MLM veľmi ďaleko.

  1. Dušan Daniel

   Suhlasim s vami Gabriel. Treba sa venovat jednej MLM prilezitosti a poriadne. Nie kazdy mesiac zacinat nieco „nove“. Pevne vsak verim, ze sa povedomie ludi o MLM aj vo FB skupinach zlepsi a ludia pochopia o com MLM je.

 4. Štefan Garbár

  Existuje pravidlo: Na dvoch stoličkách sa nedá sedieť, ale na troch sa už dá celkom pohodlne ležeť. 😉
  Riadi sa ním väčšina politikov, ale každý, kto sa bude snažiť budovať viac ako jeden MLM obchod je odsúdený na neúspech. Prečo však vidíme neustále okolo seba takýchto prelietavcov? Je za tým len snaha rýchlo zbohatnúť, byť niekde prvý a ryžovať. Problém je v tom, že ak sa im aj niekedy podarí byť niekde prvý, nenájdu následovníkov, pretože nevedia ako budovať dlhodobo profitabilný MLM podnik.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *