Rozmýšľajte ako líder a úspech sa dostaví

mlm_liderVeľké množstvo ľudí sa už zapojilo do podnikania MLM, mnohí to skúšali a neuspeli. Uspieť v MLM si vyžaduje určité znalosti. V tomto článku vám dám pár typov, ako dosiahnuť úspech v MLM.

Mnohí začnú svoje MLM podnikanie a neprežijú. Len veľmi malé množstvo ľudí uverí tomu, že  sieťový marketing im vie pomôcť k finančnej a osobnej slobode.

Problémom je, že mnohí potenciálne úspešní MLM podnikatelia skončia, akonáhle sa objaví prvá prekážka, ktorá sa im zdá byť neprekonateľná. Vzdajú sa, skončia a hľadajú ďalšiu príležitosť, ktorá sa im naskytne. Chybu robia práve v tom, že sa na svoje MLM podnikanie nepozerajú ako na podnikanie.

Myslite ako podnikateľ

Ako podnikateľ v MLM si musíte stanovovať ciele a aj kroky,  ktoré  sú na dosiahnutie cieľov nevyhnutné. Zamerajte sa na aktivity ako budovanie tímu, prácu s ľudmi a komunikáciu. Dajte svojmu MLM podnikaniu vážnosť. Nakoniec zistíte, že dôvod sa vzdať neexistuje a že aj tie zdanlivo veľké prekážky sa dajú prekonať.

Zamerajte sa na správnych ľudí

Toto je veľmi dôležitý bod. Vaša rodina a priatelia pravdepodobne nebudú tym pravým cieľom. Oni vás budú pozorne sledovať a tým, že vás poznajú a poznajú všetky vaše prešľapy, aj patrične „podporovať“. Zamerajte sa na aktívnych ľudí, čo hľadajú zmenu v živote.

Používajte overený MLM systém

Ak chcete dosiahnuť  úspech v MLM, spolupracujte s overenou MLM spoločnosťou. Poskytne vám školenia, informácie a pomoc. V stabilnej MLM spoločnosti sú dôkazy úspechu a viete sa o ne oprieť.

Nájdite si mentora

Nájdite si vzor v MLM podnikaní. Poobzerajte sa po lídroch, ktorí majú výsledky po akých túžite aj vy. Títo ľudia sú zdrojom cenných informácií a rád, ktoré vám na ceste k úspechu môžu pomôcť.

Zaujmite pozíciu lídra

Ak chcete byť úspešný v MLM podnikaní, musíte byť líder. Musíte na sebe pracovať, vzdelávať sa. Musíte pracovať na svojich vodcovských schopnostiach.

Využívajte internet

S príchodom internetu sa spôsob budovania MLM podnikania zmenil. Na internete nájdete cenné informácie, rady ale aj blogy na lídrov v MLM podnikaní.

Toto je len pár typov, ktoré vám môžu pomôcť k budovaniu vášho podnikania MLM.

Budem rád, ak pár svojich typov pridáte do komentárov pod článkom. Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

tipy-kontaktovanie-mlm AKO SA ZBAVIŤ STRACHU Z KONTAKTOVANIA ĽUDÍ

Zaujíma vás prečo má väčšina networkérov strach pred kontaktovaním ľudí? Prečo ľudí nekontaktujú s radosťou a nadšením? V tomto ebooku nájdete 7 tipov ako odstrániť strach z kontaktovania ľudí. Ebook si môžete zdarma stiahnuť tu.

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

:wink: :twisted: :roll: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.