Nedajte sa odradiť, úspech čaká za dverami

od autora: | 3. februára 2014

SONY DSCPo dlhšom čase mám pre vás ďalší článok, ktorý poukazuje na to,  že úspech sa dostaví  ak sa o neho budete dlhodobo pokúšať.  Článok vznikol ako podnet jednej čitateľky môjho blogu, s ktorou som sa pred nedávnom osobne stretol. Rozprávali sme sa o motivácií, úspechu a aj o našich začiatkoch v MLM podnikaní. Poprosila ma, aby som napísal článok o mojich začiatkoch, úspechoch aj neúspechoch v MLM.

Dlhodobo a cieľavedome robiť správne veci

Súčasnej generácií, hlavne mladých ľudí je pojem MLM väčšinou známy. Niekde sa s týmto pojmom už stretli, či už osobne alebo sprostredkovane. Čo im ale nie je vždy  jasné,  že pre úspech v MLM je potrebné dlhodobo a cieľavedome robiť správne veci. Zdôrazním “dlhodobo a cieľavedome robiť správne veci”.  Nežijeme v zázračnej krajine, kde peniaze padajú len tak samo od seba. Treba pre to niečo urobiť a v MLM podnikaní zvlášť.

Definujte si svoje ciele

Lenže aktivita k tomu nestačí. Musíte presne vedieť, prečo chcete svoje MLM podnikanie vybudovať. Poviem vám moju osobnú skúsenosť z mojich začiatkov v MLM. Na začiatku som mechanicky 50 ľudom do radu vysvetlil marketingový plán s domnienkou, že keď rozhovorov spravím dostatočný počet, moje MLM podnikanie bude rásť. Výsledkom bolo nula obchodných partnerov a nula zákazníkov. Pýtate sa prečo? Poviem vám to. Nemal som definovaný cieľ. Nevedel som, prečo to robím. Iný výsledok som si ani nezaslúžil.

Dovolím si tvrdiť, že 90% ľudí pôsobiacich v MLM by pri mojej štatistike s MLM podnikaním skončila v domnienke, že MLM nefunguje. Viete čo ma v MLM podnikaní udržalo? Bol to vzdelávací systém a práca na sebe. Začal som si uvedomovať, že keď budem na 100% vedieť, čo chcem v živote dosiahnuť, svoje ciele určite dosiahnem.

Naprogramujte sa na úspech

Od toho okamihu sa moja štatistika rapídne zlepšila. Iné ako úspech si nepripúšťam. Naprogramoval som sa na úspech. S týmto vedomím robím stretnutia či už osobne alebo online.

Toto radím a zdôrazňujem každému, kto to s MLM podnikaním myslí vážne. Preto prioritne pomáham len tým, čo sa pravidelne vzdelávajú a pracujú na sebe. Kvalitný školiaci systém  v MLM podnikaní považujem za jeden z kľúčových prvkov na vašej ceste k úspechu. A keď už hovorím o štatistike v sponzorovaní, tak vzdelávací systém vám pomôže k vylepšeniu vašej štatistiky. Veď nie je jedno či  troch obchodných partnerov máte z 10-tich stretnutí alebo zo 100.

Nezabudnite, že úspešní pokračujú tam, kde neúspešní skončili.

Verím, že sa v diskusií pod článkom podelíte o svoje skúsenosti s vašimi začiatkami v MLM podnikaní. Ak sa vám článok páčil, dajte mu like a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *