MLM je super, no mám strach začať

od autora: | 24. marca 2015

mlm strach začaťMožno to poznáte. Už dlhšiu dobu hľadáte možnosti ďalšieho zdroja príjmu a dostanete ponuku na MLM podnikanie. Dotyčná osoba vám povedala výhody spolupráce a všetko vyzerá úžasne. MLM a spolupráca sa vám páčia, ale…máte strach.

Možno ani sami neviete, z čoho máte strach. Ale prečo sa bojíte? Veď predsa hľadáte možnosti. Našli ste si čas na prezentáciu MLM príležitosti. Všetko sa vám páči, ale keby nebol ten strach.

Veľa ľudí sa sústreďuje na to, čo nechce a čoho sa boja, namiesto toho, aby sa sústredili na to, čo sami chcú.

Sústreďte sa na to, kam chcete ísť, nie na to, čoho sa bojíte. Anthony Robbins.

Keď sa ľudí opýtam a položím im otázku, čo by chceli v živote robiť, väčšina začne s tým, čo by nechcela. Ale na to som sa nepýtal. Ako keby poriadne nepočuli otázku. Žiaľ počuli správne, ale hovorí z nich strach.

Ono sa im ani netreba čudovať. Stačí si zapnúť TV a hneď prídete na to, prečo sa väčšina ľudí bojí pomaly aj z domu vyjsť. Nehovoriac o tom pustiť sa pre nich do niečoho nového. Ale bez zmeny, zmena nemôže byť.

Ak stále hľadáš tú osobu, ktorá ti zmení život, pozri sa do zrkadla. R. Price

Z mojich skúseností viem, že väčšina ľudí sa bojí s MLM začať, pretože sa boja odmietnutia. Tento strach vychádza len z neskúsenosti. Podnikanie MLM netreba brať príliš osobne.

Ak vám niekto povie na vašu ponuku NIE, neodmieta vás ale príležitosť. Daná osoba vám chce povedať, že je spokojná a nie je ochotná zobrať život do vlastných rúk. To je jej rozhodnutie a nemá to nič spoločné s vami.

Ak si toto uvedomíte, už by vám nič nemalo brániť začať podnikať v MLM. Jedine výhovorky.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia nie sú bohatí, je ten, že majú viac výhovoriek ako peňazí. Robert Kiyosaki

Väčšina ľudí používa výhovorky ako na bežiacom páse. Robia to tak automaticky, že si to ani neuvedomujú. Najčastejšie výhovorky sú: nemám čas a nemám peniaze. Určite ste ich už počuli a možno ich aj používate.

Už len tým, že ste si našli čas vypočuť si MLM príležitosť, tak ste si čas našli. A peniaze má každý na to, na čo chce. Stačí sa pozrieť na cenu mobilného telefónu, ktorý ľudia používajú. Veľakrát zistíte, že tí čo vám povedia, že nemajú peniaze, vlastnia najdrahšie modely telefónov. Aký paradox.

Často počúvame výhovorky, ktoré sú neobjektívne. Prečo ich potom väčšina ľudí používa? Možno chcú zapadnúť s davom.

Prečo sa snažíš zapadnúť, keď si sa narodil preto, aby si vyčnieval? T. S. Geisel

Každý nech sa zariadi ako chce. Žijeme v dobe plnej príležitostí. Pokiaľ ale budeme mať strach čokoľvek začať, náš život sa nezmení.

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

2 názory na “MLM je super, no mám strach začať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *