MLM a aktivita – ách prečo sa mi tak nechce

od autora: | 16. júna 2014

1287009_12273873Väčšina z nás to pozná, niečo si naplánujeme, že niečo urobíme, alebo že sa do niečoho pustíme a týmto to aj skončilo. Hotovo. Ale čo s tým? Chceme s tým vôbec niečo urobiť? Myslíme to vážne?

Z nášho pohodlia a komfortnej zóny nie je jednoduché sa vymaniť.  No keď sa aj podujmeme že ideme do aktivity, tak máme ďalší problém. V tejto aktivite aj vytrvať.

V MLM podnikaní je to presne o tom istom. Ak chceme uspieť, musíme vykonávať potrebné aktivity dlhodobo a cieľavedome. Ak si ale myslíte, že v MLM podnikaní uspejete bez aktivity, rovno na to zabudnite a do MLM podnikania sa ani nepúšťajte. Bola by to pre vás len strata času. A pre vášho sponzora tiež. MLM podnikanie je podnikanie, kde si musíte všetko odmakať, ale pohodlnosťou to veru nepôjde.

Prečo väčšine ľuďom chýba aktivita?

Jeden z dôvodov, prečo ľudia nezačnú pracovať na svojich cieľoch je strach z neúspechu. Boja sa, že sa im nepodarí to, čo si naplánujú.

Ďalším dôvodom prečo ľudia nepracujú na svojich cieľoch je,  že sa boja, čo si o nich pomyslí rodina a známi.  Nech začnete robiť čokoľvek, rodina a vaši známi vás budú sledovať. Niektorí z vašich priateľov vás možno budú odhovárať, ale to len preto, že vy ste sa rozhodli posunúť  v živote dopredu a oni nie.  Vy sa ale nikomu spovedať nemusíte. Len a len sebe. To či svoje ciele dosiahnete alebo nie, závisí len na vás a nie na názore vašich priateľov a známych. Väčšina z vašich známych nepozná nikoho osobne, kto v MLM podnikaní dosiahol úspech. Ale ak vy budete aktívne budovať svoje MLM podnikanie, budete sa stretávať  s aktívnymi a úspešnými ľudmi.

Ďalším dôvodom môže byť, že ľudia si neveria, že aj oni môžu dosiahnuť úspech. Boli sme jednoducho vedení k tomu, že len tvrdou prácou sa dá uspieť, že peniaze kazia charakter, že bohatí ľudia sú zlí a iné podobné nezmysly. Týmto uvažovaním sa úspech dosiahnuť nedá.

Ako ďalší dôvod môže byť, že jednoducho ľudia majú malý cieľ. Proste ich cieľ je tak malý, že ich nemotivuje k aktivitám. Tu pomôže len jedno, dať si väčší cieľ.

Ostávajú vám len dve možnosti. Buď budete len čítať články o tom, ako sa stať bohatým, ako si vybudovať úspešné MLM podnikanie, alebo sa chopíte aktivity.

Musíte si dať pritom pozor na pravidelnosť, pretože úspech nepríde zo dňa na deň. Ak vašej aktivite bude chýbať pravidelnosť, úspech v MLM podnikaní  nedosiahnete. Preto bežte za svojím sponzorom, povedzte mu, že ste sa rozhodli aktívne budovať svoje MLM podnikanie a nech vám poskytne oporu.

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

Názor na “MLM a aktivita – ách prečo sa mi tak nechce

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *