Keď vás ohovárajú, ste v kurze

od autora: | 19. apríla 2013

mlm, ohováranieStalo sa Vám niekedy, že ste riešili, čo si o vás druhí  myslia? Predpokladám, že každý. Určite ste zažili situácie, keď vás niekto ohováral, šíril o vás rôzne správy. Aj to je bežná situácia. Ale čo tým vlastne ľudia čo vás ohovárajú sledujú? Prečo to vlastne robia?

Vo väčšine prípadov ide o závisť. Bežne ľudia rozprávajú o tom, čo nemajú, nie o tom, čo majú. Rozprávajú o problémoch a nie o riešeniach. Väčšina ľudí žije vo svojej komfortnej zóne a nemieni to zmeniť. A vy začnete robiť niečo navyše? To je pre nich neprijateľné a začnú vyvíjať aktivity, aby vás stiahli späť. Len aby ste nevynikli.

Ľudia nevedia, čo je to MLM

Teraz si predstavte situáciu, že začnete podnikať v MLM. 95% ľudí ani len netuší, o čom MLM je. MLM sa neučí na školách,  bežne sa o ňom nepíše v novinách,  len výnimočne nájdete reklamu v televízií. Odkiaľ teda majú mať korektné informácie? Len z vlastnej alebo sprostredkovanej skúsenosti. Niektorí z nich sa už so systémom MLM stretli a majú buď  pozitívnu alebo negatívnu skúsenosť. Podľa toho, akú skúsenosť majú, vás budú buď odhovárať alebo podporovať. Garantujem vám, že stretnete obe skupiny ľudí.

Váš postoj je rozhodujúci

Závisí už len na vás, ako sa k tomu postavíte. Aký postoj zaujmete. Váš postoj rozhodne o tom, či v podnikaní MLM uspejete alebo nie. Nech to dopadne akokoľvek, pamätajte, vždy sa nájde niekto, kto sa bude chcieť realizovať a bude Vás ohovárať. Ale to je len dobre, pretože keď sa o vás hovorí, tak ste na správnej ceste, ste vpredu pred ostatnými.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

8 názorov na “Keď vás ohovárajú, ste v kurze

 1. Peter

  No aktuálne som v kurze. Všetci známi pozerajú a špehujú na čom robím a ako sa mi darí aby mohli podpichnúť ,že mali pravdu a nebude sa mi dariť tak ako im. 😉

  1. Dušan Daniel

   Touto fazou musi prejst kazdy, kto chce dosiahnut uspech. Vacsine vyhovuje pohodlny sposob zivota a jedine na co sa zmozu je ohovaranie a podpichovanie. Ale to ich prejde pri prvom tvojom uspechu Peter.

 2. Lucka

  Tak tak. Tým pádom som aj ja v kurze. Mňa zasa ohovárajú kolegovia v práci. A to len pre to, že som iná a nie som taká negatívna ako oni. Vraj som nenormálna. Možno aj som, ale „zdravo“ nenormálna 😉

 3. Peťo

  Ja momentálne budujem svoj MLM vo firme ProSight (mimochodom túto spoločnosť môžem každému odporučiť pretože mi zmenila život) a najčastejšia kritika s ktorou sa stretávam je že MLM = pyramidova hra. Zvyčajne to samozrejme počúvam od ľudí čo nič netušia ani o MLM a ani o ponziho schéme 😉

  1. Dušan Daniel

   Zdravim Peto. Povedat o MLM bez rozmyslania, ze je to pyramida, je take jednoduche. Ved myslenie boli a pre uspech treba aj nieco vytrpiet. Myslenie nie je popularne a preto sa siria aj taketo klamstva o MLM. Taktiez som si vsimol, ze aj ludia, co buduju MLM, castokrat prezentuju MLM ako system na rychle zbohatnutie a to je tiez klamstvo.

 4. Jak

  S týmto som mal problémy dá sa povedať počas celej strednej školy. Bol som terčom ohovárania a to len preto, že som bol pre ostatných iný. Vedel som pochopiť všetko čo sme sa učili v škole a to len preto lebo som sa o tieto veci zaujímal (študoval som právo a podnikanie). Taktiež nevedeli pochopiť, že ma nebaví ísť sa každý piatok a sobotu zabávať sa. Ja som totiž nevyspával celý víkend ale venoval som sa športu, ktorý zbožňujem. Tým chcem len povedať, že po výške alebo už počas chcem začať podnikať a nikým sa nedám zastaviť. Inak super článok 🙂

  1. Dušan Daniel

   Zdravim Vas a dakujem za komentar. Ked idete po ceste uspechu, vzdy a zakonite musite byt iny. Aspon viete, ze ste v kurze. Drzim Vam palce a chodte si za svojim cielom. Dusan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *