Predstava vášho ideálneho zdroja vášho príjmu

od autora: | 13. apríla 2015

mlm ideálny príjemPoložili ste si už niekedy otázku, ako by mal vyzerať ideálny zdroj vášho príjmu? Myslíte si, že zarábať peniaze je zložité?

Pre väčšinu ľudí je ideálnou a zároveň jedinou predstavou zarábania peňazí chodenie do práce. Každý deň ráno idú z domu preč do práce. Síce ich táto činnosť veľmi nebaví, ale veď to robia aj ich známi a susedia. Tak prečo to meniť.

Pravdou je, že aj z pohodlia domova sa dajú zarábať peniaze. Keď budete hľadať, určite nájdete niekoľko možností. Jednou z  nich je zarábať na činnostiach, ktoré vykonávate deň čo deň zadarmo a pritom z toho profituje niekto cudzí. Niekto cudzí profituje na úkor vás.

Viete ktoré činnosti robíte každý deň, bez ktorých sa nezaobídete? Netreba dlho hádať a dostanete sa k používaniu produktov dennodennej spotreby. Nie je preto náhoda, prečo väčšina MLM firiem sa orientuje práve na oblasť spotrebného tovaru.

Skúste týždeň neprať, neumývať si zuby, nepoužívať kozmetiku, alebo nepiť vodu. Predstavte si, že vykonávanie týchto činností vám vie priniesť slušný príjem do vášho rozpočtu. Treba len vedieť ako na to. Prečo svoje peniaze odnášať do cudzích obchodov, keď si to viete zorganizovať sami? Prečo platiť medzičlánky a ďalších ľudí nabalených na maloobchodnom predaji?

Veľkou výhodou spotrebného tovaru je, že sa opakovane míňa v určitom časovom horizonte. Tým máte zabezpečený pravidelný obrat a tým pádom aj zisk. Napojením sa na MLM firmu dostávate možnosť nákupu  produktov dennej spotreby za veľkoobchodné ceny. Tým šetríte náklady na nákup týchto produktov. Zároveň dostávate možnosť túto činnosť naučiť aj ďalších ľudí. Pokiaľ výrobky sami používate a ste s nimi spokojný, prečo by ste to neurobili.

Pokiaľ iných ľudí naučíte to, čo viete aj vy, tak ako odmenu dostanete podiel z obratu, ktorý oni s vašou pomocou urobili. Bude len na vás, či si túto príležitosť necháte len pre seba alebo sa s ňou podelíte aj s ostatnými.

Páči sa vám to? Znie to dobre? Dáva vám to zmysel?

Aj takto môže vyzerať predstava ideálneho zdroja príjmu. Princíp fungovania MLM je veľmi jednoduchý. Ale zabudnite na to, že MLM je pre každého. Nebude to robiť každý.

Niekto má voči MLM osobné dôvody, prečo ho robiť nechce, iným zase spôsob fungovania MLM ešte nik poriadne nevysvetlil.

Ako ste na tom vy?

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *