Aktivitou k úspechu v MLM

od autora: | 8. februára 2013

mlm, aktivita, úspechUrčite ste už boli v situácií, že ste si niečo naplánovali, že niečo urobíte, že sa do niečoho pustíte a týmto to aj skončilo. Stalo sa vám to už? Každému sa to už stalo.
Proste nie je jednoduché vymaniť sa zo svojej komfortnej zóny, zo svojho pohodlia, zdvihnúť zadok zo stoličky a ísť do aktivity. A ešte ťažšie je v tej aktivite aj vytrvať. Dá sa to, len pokiaľ človek vie, prečo to robí, má svoje ciele a je ochotný na nich pracovať.

Rovnako je to aj v MLM podnikaní. Ak si myslíte, že v MLM podnikaní uspejete bez aktivity, rovno na to zabudnite a do MLM podnikania sa ani nepúšťajte. Aspoň budete mať o jednu zlú skúsenosť menej.  MLM podnikanie je podnikanie, kde si musíte všetko odmakať, ale pohodlnosťou to veru nepôjde.

Prečo ľudom chýba aktivita

Jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia nezačnú pracovať na svojich cieľoch je strach z toho, že neuspejú.  Je to normálne. Bojíme sa sklamania, že sa nám nepodarí to, čo si naplánujeme.

Ďalším dôvodom je, že ľudia aktívne nepracujú na svojich cieľoch,  že sa boja, čo si o nich pomyslí rodina a známi.  Nech začnete robiť čokoľvek, rodina a vaši známi vás budú sledovať. Niektorí z vašich priateľov vás možno budú odhovárať, ale to len preto, že vy ste sa rozhodli posunúť  v živote dopredu a oni nie.  Verte mi, nikomu sa nemusíte spovedať a nikomu nič dokazovať. To či svoje ciele dosiahnete alebo nie, závisí len na vás a nie na názore vašich priateľov a známych.

Tretím dôvodom je, že ľudia si neveria, že aj oni môžu dosiahnuť úspech. Boli sme jednoducho vedení k tomu, že len tvrdou prácou sa dá uspieť, že peniaze kazia charakter, že bohatí ľudia sú zlí, atď. Týmto uvažovaním veru úspech nedosiahneme. Väčšina z našich známych nepozná nikoho osobne, kto v MLM podnikaní dosiahol úspech. Ale ak vy budete aktívne budovať svoje MLM podnikanie, budete sa stretávať na vašich obchodných akciách s aktívnymi ľudmi, čoskoro uveríte, že aj vy môžete v MLM podnikaní uspieť. Pritom ste sa nemuseli narodiť pod šťastnou hviezdou.

Ostávajú vám dve možnosti. Buď budete len čítať články o tom, ako sa stať bohatým, ako si vybudovať úspešné MLM podnikanie, alebo sa chopíte iniciatívy a okrem čítania pridáte aj aktivitu.

Musíte si dať pritom pozor na pravidelnosť, pretože úspech nepríde zo dňa na deň. Ak vašej aktivite bude chýbať pravidelnosť, úspech v MLM podnikaní  nedosiahnete. Porozprávajte sa so svojím sponzorom o jednotlivých krokoch a aktivitách, ktoré vás privedú k vášmu úspechu.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

2 názory na “Aktivitou k úspechu v MLM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *