Ako si vybrať MLM spoločnosť

od autora: | 22. februára 2013

mlm, výber mlmV prvom rade si treba uvedomiť, čo od spolupráce s MLM spoločnosťou očakávate. Beriete prácu v sieťovom marketingu ako privyrobenie si, alebo si viete predstaviť, že si vybudujete svoju finančnú a osobnú slobodu? S takouto vážnosťou pristupujte k výberu MLM spoločnosti.

Výber MLM spoločnosti

Na čo sa treba zamerať?

  • MLM spoločnosť by mala mať čo najdlhšiu históriu. Nie je tajomstvom, že 95% začínajúcich firiem skrachuje do 5-tich rokov. Preto MLM spoločnosť, ktorá úspešne podniká niekoľko rokov (alebo desaťročí), má preukázateľný úspech a tradíciu. Jej obchodný model funguje dlhodobo a bude fungovať aj pre vás.
  • MLM spoločnosť by mala byť členom Svetovej federácie priameho predaja (WFDSA) a tiež Európskej federácie priameho predaja (FEDSA). Členovia týchto organizácií sa zaviazali podporovať rozvoj priameho predaja, hájiť jeho záujmy, dbať na etiku a korektnosť tohto podnikania a vytvárať pre neho priaznivé verejné mienenie.
  • Produkty, ktoré daná MLM spoločnosť ponúka na trh by mali byť rýchlo obrátkové. Ideálne sú veci spotrebného tovaru. Veci, čo sa pravidelne a rýchlo spotrebúvajú, vám zabezpečia pravidelný obrat vo vašej skupine. Je ďaleko jednoduchšie pracovať s produktami, ktoré každý používa, ako s produktami, ktoré si kúpite len občas..
  • Uistite sa, či v MLM skupine sa organizujú info večery alebo stretnutia, kde môžete získať potrebné vzdelanie pre úspešné budovanie siete. Tento bod je veľmi dôležitý, pretože, tou najhodnotnejšou vecou pre vás v podnikaní v sieťovom marketingu je osobný rast. Samozrejmosťou by mali byť videá a audio nahrávky, literatúra, online  kurzy, atď.
  • Spolupracujte len s takou skupinou ľudí z MLM spoločnosti, ktorá je vám sympatická a príjemne komunikuje s ľuďmi. Ľudia, s ktorými sa máte častejšie stretávať, vám musia vystupovaním vyhovovať.

Vyššie uvedené rady vám výrazne zvýšia šance pre váš úspech v MLM. Aj keď takú spoločnosť nájdete, majte na pamäti, že úspech v MLM nepríde zo dňa na deň a bez sústavnej práce.

Ak sa Vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

Názor na “Ako si vybrať MLM spoločnosť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *