Ako na úspech v MLM. Skratkou úspech nepríde

od autora: | 7. júla 2014

1426746_84303044Veľakrát sa nestíham čudovať, ako je možné, že ako ľudia sme nepoučiteľní. Väčšina ľudí, ktorí začnú podnikať v MLM si myslí, že existujú skratky k úspechu v MLM. V MLM úspech nepríde žiadnou skratkou. Skratky totiž neexistujú.

V prvom rade si musíte povedať, čo od MLM očakávate. Či to beriete ako chvíľkovú zábavu, alebo privyrobenie si alebo si chcete s MLM vybudovať finančnú a osobnú slobodu. Podľa toho si ale musíte vybrať MLM firmu. A tu vidím kameň úrazu.

Stačí si pozrieť rôzne skupiny na Facebooku, prípadne inzertné portály. A niekedy stačí otvoriť svoju emailovú schránku. Nájdete tam veľa zaujímavých ponúk hraničiacich so serióznosťou. A veľakrát tieto ponuky okolo MLM ani nešli. Pýtate sa, ako je to možné? Odpoveď je jednoduchá. Sme ľudia.

Odjakživa sa snažíme si veci zjednodušovať. Na tom nie je nič zlé pokiaľ sa nejedná o MLM. Tu to to ale neplatí. Ak chcete v MLM uspieť, skratky nehľadajte. Úspech si musíte odmakať. A začína to prácou na sebe. Ak si niekto myslí, že sa stačí niekde zaregistrovať a priviesť dvoch ľudí a je koniec, tak ste riadne na omyle. Taktiež rozposielať spam v podobe registračného linku nefunguje a ani fungovať nebude. Prečo to teda väčšina ľudí robí?

Pretože úspešne budovať MLM podnikanie väčšina ľudí vôbec nevie. Chýba im v tom vzdelanie, sponzorská línia a vzdelávací systém. Toto buď niekto pochopí alebo nie. No treba si uvedomiť, že za každého zaregistrovaného človeka beriete zodpovednosť. Registráciou to nekončí ale začína. Preto potrebujete zobrať zodpovednosť za seba, svoje podnikanie, svoje činy a ľudí vo vašej štruktúre. S týmto vedomím máte šancu úspešne budovať svoje MLM podnikanie. Pamätajte teda, že v MLM podnikaní úspech nepríde žiadnou skratkou.

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like, pridajte svoj komentár pod článok a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte.

Ak sa vám článok páčil, dajte mu like a zdieľajte ho so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo ma osobne kontaktujte. – See more at: http://www.multilevel-marketing.cz/?p=13036&preview=true#sthash.K3LxoULY.dpuf

Prajem vám veľa úspechov!
Dušan Daniel.

Som networkérom a autorom blogu o MLM www.dusandaniel.sk. Aktívne podnikám v MLM. Na mojom blogu prezentujem svoje praktické skúsenosti s MLM. Vediem team ľudí a pomáham im dosiahnuť úspech v MLM. Ukazujem ľudom ako efektívne budovať databázu kontaktov a kontaktovať ľudí. Robím to čo ma baví a to je práca s ľuďmi, čo sa rozhodli, že si splnia svoje sny.

Facebook Twitter 

Comments

comments

3 názory na “Ako na úspech v MLM. Skratkou úspech nepríde

 1. Peter

  Perfektný blog, čítam ho už dlhšiu dobu :). Úplne súhlasím, ako píšete, že v prvom rade si musíme povedať, čo od MLM očakávame, či chceme mať peniaze len na zábavku alebo chceme byť finančne slobodný.

  Už šiestym rokom podnikám v MLM a nevymenil by to podnikanie za nič 🙂 zo začiatku bolo ťažké prekonať zónu komfortu a začať niečo robiť. Ak urobíte prvý krok, potom to ide ľahko.

  Nespolieham sa len na MLM popri ňom mám rozbehnutý vlastný biznis a množstvo projektov. O jeden by som sa chcel s vami podeliť. Ak máte záujem, kľudne mi napíšte na mail

 2. Peter

  Perfektný blog, čítam ho už dlhšiu dobu :). Úplne súhlasím, ako píšete, že v prvom rade si musíme povedať, čo od MLM očakávame, či chceme mať peniaze len na zábavku alebo chceme byť finančne slobodný.

  Už šiestym rokom podnikám v MLM a nevymenil by to podnikanie za nič 🙂 zo začiatku bolo ťažké prekonať zónu komfortu a začať niečo robiť. Ak urobíte prvý krok, potom to ide ľahko.

  Nespolieham sa len na MLM popri ňom mám rozbehnutý vlastný biznis a množstvo projektov. O jeden by som sa chcel s vami podeliť. Kliknite http://www.ermail.cz/link/leVAVClaJcNal7eCCeVXmX2jVCj2cAjT a sami zistíte, ako to funguje 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *